KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí

Náš klub se nachází v soukromém domě na Praze 6, v Liboci, nedaleko Divoké Šárky. V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není přístupný. Členem klubu se zájemce stává zaplacením kurzovného dle aktuálního ceníku.

     
Volejte(420) 776 11 88 77


Kurz sebezáchrany kojenců před utonutím

 

V Bublince vyučujeme i lekce sebezáchrany kojenců před utonutím. Více informaci k lekcím naleznete na videu na našich stránkách, popřípadě na Kurz sebezáchovy kojenců Bublinka.

Na tyto lekce se můžete hlásit emailem na info@klub-bublinka.cz nebo telefonicky na 776 11 88 77.

V zahraničí, a to především v USA a v Austrálii, se vedle dětského a kojeneckého plavání, tak, jak ho známe u nás, aplikuje ještě metoda sebezáchrany. Jde především o prevenci utonutí, takže se nejvíce vyučuje v oblastech, kde je běžné mít na zahradě bazén. Jde o to, aby dítě bylo připraveno na náhodný pád do vody. Musí se tedy umět pod vodou zorientovat a cíleně se přetočit na záda, kde musí vydržet splývat.

Toto je základ, který se u starších dětí postupně rozšiřuje o další dovednosti. Od září roku 2014 jsme rozšířili naši běžnou výuku v klubu Bublinka o více sebezáchranných prvků a především nabízíme tyto samostatné kurzy sebezáchrany.

Tyto kurzy jsou určeny pro děti od pěti měsíců. Jde o individuální výuku, kdy se instruktorka věnuje pouze jednomu dítěti a přítomnost rodiče v bazénu není nutná. Kurz sebezáchrany lze dobře kombinovat s běžným kurzem.

Vhodné je navštěvování tzv. vaniček, kde se dítě s vodou seznámí, zvládne základní nácvik potápění a voda pro něj není neznámým prostředím.


Průběh kurzu:

Děti od 5měsíců do 10 měsíců 15 minut 2x týdně.
Děti od 10 měsíců 30 minut 1x týdně.


Klient je předem informován o délce kurzu a lekcích, cenových i návštěvních podmínkách v Klubu Bublinka. Při rezervaci kurzu se vždy platí ...

ROZPIS KURZŮ OD LEDNA 2018 DO LISTOPADU 2018  

Bazén je vybaven technologií dosolování vody, což zajišťuje její biologickou čistotu bez použití chemických ...

Rádi bychom vám představili náš tým, který se skládá ze 100% profesionálek s mnohaletými zkušenostmi v oboru ...